O spoločnosti PDF Tlač Email
sample-2
O spoločnosti

ZTS - Doprava s. r. o. je dopravná a špedičná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1998 a už 12 rokov pôsobí na európskom dopravnom trhu ako spoľahlivý partner významných Slovenských a zahraničných spoločností zabezpečujúci prepravy vlastnými a zmluvnými dopravnými kapacitami. V posledných rokoch, s rastúcimi požiadavkami zákazníkov, sme splnili podmienky certifikácie a získali ISO 14004. Náš ročný obrat v r. 2008 presiahol 3.320.000 Eur a pre našich zákazníkov sme realizovali viac ako 1500 prepráv.

Sme pre Vás schopní zabezpečiť export a import komodít rôzneho charakteru. Pre klientov ponúkame kompletný servis, optimálne prepravné riešenia, včasné doručenie zásielky, informácie o pohybe Vašej zásielky, realizovanie prepráv skúsenými a spoľahlivými vodičmi, prípadne vykonanie Vami požadovaných doplnkových služieb.

ZTS - Doprava, s. r. o. má skúsenosti so spoluprácou s viacerými renomovanými špedičnými, výrobnými a obchodnými spoločnosťami a preto sme schopní ponúknuť a zabezpečiť najoptimálnejšie riešenie Vašich požiadaviek. Sme tiež zmluvným špeditérom spoločnosti ZTS Strojárne a.s. Námestovo pre všetky exportované výrobky a importované suroviny, čo znamená, že nestojíme len na strane dopytu po preprave, ale aj na strane ponuky.

 

Kontaktujte nás

Adresa: Kliňanská 564
029 01 Námestovo
Slovenská republika
Tel: +421 43 55 20 680
Fax: +421 43 55 22 523
Email: info@zts-doprava.sk
Web: www.zts-doprava.sk